StartO firmie Dzialalnosc Kontakt
Sklepowe
Regaly integracyjne
Regaly wjezdne
Regaly dluzycowe
Produkty specjalne
Galerie

 

 
Katalog
Karty

 

 

 

Doradztwo

Doskonale wiemy, że każde działanie polegające na wyposażaniu obiektu handlowego lub magazynowego pociąga za sobą szereg problemów i nowych pytań, na które nie zawsze jest prosta odpowiedz, a popełnione błędy mogą pociągać za sobą znaczne niepotrzebne koszty.

My działamy w oparciu o najlepsze standardy oraz nasze długoletnie doświadczenie w branży korzystając przy tym z najnowszych zdobyczy nauki i techniki.

Decyzje przez nas podejmowane poddawane są chłodnej ocenie i poparte tylko rzetelnymi szczegółowymi analizami.

Dlatego też, jeżeli napotkają państwo problemy z zakresu naszej działalności to zachęcamy do kontaktu z nami, a my dołożymy wszelkich starań żeby je dla Państwa rozwiązać.

 

Projekty

Do każdego projektu podchodzimy z takim samym zaangażowaniem aby dostarczyć klientowi możliwie jak najodpowiedniejsze dla niego rozwiązania.

Wykonujemy projekty zagospodaroowania obiektów handlowych i magazynowych stosując w zależności od przeznaczenia odpowiednie rozwiązania ułatwiające późniejszą bezawaryjną eksploatację.

Montaż

Pracując z nami otrzymują państwo kompletną usługę montażu zgodną z wcześniej ustaloną specyfikacją i opracowaniem stworzonym w procesie planowania.

Precyzja i dokładność to nasz znak rozpoznawczy.